portrait of young woman recording a song in a professional studio

Şan Eğitimi

Şan dersi öncelikle, doğru nefes almak, ses tonunu en efektif ve verimli biçimde kullanmak, sese zarar vermeden sınırları dahilinde tüm genişliği kullanmak ve bunu devamlı yapabilmek için ihtiyaç olan bilgi ve deneyimi kazanmayı hedeflemektedir. Elbette bütün bunları doğru yaptığınızda doğru şarkı söylemek de beraberinde gelmektedir.

Evrensel metodlarla, doğru bir biçimde verilen şan eğitimi doğru şarkı söylemekle birlikte, daha doğru nefes alma konuşma yetilerini de kazandırdığından, hitabet yetilerini de güçlendirecektir. Bazı konuşma bozukluklarının tedavisinde destekleyici olarak ve duyma bozukluklarının tedavisinde kaçınılmaz olarak verilmektedir. Ayrıca ses teli nodüllerin tedavisinde de önemli yere sahiptir. Ayrıca sesin doğru kullanılması ileride oluşabilecek çeşitli ses rahatsızlıklarının da giderilmesinde faydalı olacaktır.

Şan Derslerimiz

Şan derslerimiz haftada 1 gün 50 dakika olup, birebir eğitmen eşliğinde gerçekleşmektedir. Nota, solfej ve deşifre eğitimleri derslerimizin içeriğinde mevcuttur. Şan derslerimiz aylık olarak ücretlendirilir ve gelemediğiniz derslerin telafileri yapılmaktadır.

Şan derslerine 12 yaştan itibaren, üst yaş sınırı olmaksızın kayıt kabul edilmektedir.

Bize Katılın

Bize Katılma Süreçleri

İlk Adım İletişim !

bizi arayarak en hızlı şekilde iletişime geçip bilgi alabilirsiniz
× Yardımcı Olabilirmiyim ?